Lista wyników

Email Drukuj PDF

Zawodnik : Bartosz Gadziomski

lp Nazwa klasa wynik uwagi
1996
1 Zawoja canicross

2 Stara Miłosna canicross 5
3 Niepołomice canicross 5
4 Radocka Góra canicross

5 Jaworze canicross 10
6 Zakopane canicross 4
1997
7 Jaworze 4-psy (2) 1 Mistrzostwa Polski
8 Niepołomice 4-psy (2) 8
9 Zakopane 4-psy (2) 8
10 Ponte di Legno (Włochy) 4-psy 7 Mistrzostwa Świata Juniorów
11 Piaseczno 4-psy (2) 6
12 Wysoka 4-psy 1
13 Kwidzyn 4-psy 1
14 Zawoja 4-psy 1
15 Mierosławice 4-psy 1 Puchar Polski
1998
16 Giżycko 4-psy 1
17 Jaworze 4-psy 1 Mistrz Polski
18 Niepołomice 4-psy 1 najlepszy czas wyscigu
19 Zawoja 4-psy 1 3-ci czas wyścigu
20 Wysoka 4-psy 1
21 Pomiechówek 4-psy 2 Vice Mistrz Polski Juniorów
1999
22 Orzysz 4-psy 1 Mistrz Polski
23 Niepołomice 4-psy 1
24 Wysoka 6-psów 1
25 Trophe de Savoie (Francja) 4-psy 1 Junior
4 Open
6 Generalna
26 Woszczyce 6-psów 1
27 Ostaniec 6-psów 1
28 Sils (Szwajcaria) 4-psy finał Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
29 Zawoja 4-psy 1
30 Baquera Beret (Hiszpania) 6-psów Sportsmanship
Trophy
Mistrzostwa Świata Juniorów
2000
31 Zawoja 6-psów
4-psy
canicross
2
1
3
1-szy czas wyścigu
32 Wysoka 6-psów 2
33 Trophe de Savoie (Francja) 6-psów 1-junior
2-Open
4-Generalna
34 Arłamów 6-psów finał Mistrzostwa Europy
35 Domony Volgy (Węgry) 6-psów
canicross
1
3

2001
36 Korczew 6-psów
4-psy
canicross
bieg nocny
2
4
4
1 i 3
Mistrzostwa Ogólnokrajowe POZSSPZ
37 Augustów 6-psów 1 Triathlon
38 Olsztyn 6-psów
4-psy
canicross
1
1
1

39 Plzen (Czechy) canicross 9 Eurocanicross
Wyścigi Średniodystansowe 2001
40 Antigo (USA) 6-psów 1
41 Bayfield (USA) 6-psów 1
2002
42 Łęg canicross 1
43 4-pat cross (Sabaudia, Francja) canicross 4 (14 etapów-70 km)
44 Spa (Belgia) canicross 3 Mistrzostwa Europy
Eurocanicross
45 Ravenna (Włochy) canicross 8 (/48) Mistrzostwa Świata DryLand
46 Korczew 10-psów
canicross
1
2
Mistrzostwa Ogólnokrajowe POZSSPZ
Wyścigi Średniodystansowe 2002
47 Hiszpania/Francja/Andorra 11-psów 19 (/38) La Pirena
2003
48 Korczew 6-psów 2 Mistrzostwa Ogólnokrajowe POZSSPZ
49 Kucoby canicross 1
50 Augustów 6-psów
canicross
2
1

51 Wysoka canicross 1
52 Pomiechówek canicross 1
Wyścigi Średniodystansowe 2003
53 Bernau (Niemcy) 6-psów 18 Mistrzostwa Świata
Puchar Polski w Średnim Dystansie
Puchar Polski w Canicrossie
Puchar Świata Canicross (IFSS World Cup Dry Land - canicross ; Regional Winner)
Puchar Europy Wschodniej w Średnim Dystansie 6 Psów
2004
54 Duszniki Zdrój 6-psów 1
55 Korczew


56 Elektrenai (Litwa) 6-psów 2
57 Baranowo 6-psów 1
58 Swornegacie canicross 4
59 Silvasvarad (Węgry) canicross 8 Eurocanicross
60 Sault (Francja) canicross 6 Mistrzostwa Europy
61 Lubliniec 6-psów
canicross
1
1

62 Świerklaniec 6-psów
canicross
1
1

Wyścigi Średniodystansowe 2004
63 Korczew 6-psów 1 Mistrzostwa Ogólnokrajowe POZSSPZ
64 Przymuszewo 6-psów 1
2005
65 Korczew 6-psów
canicross
1
2
Mistrzostwa Ogólnokrajowe POZSSPZ
66 Elektrenai (Litwa) 6-psów 1
67 Dawson Citty, Kanada 6-psów 16 Mistrzostwa Świata, sprint
68 Lubliniec 6-psów
canicross
2
3
Mistrzostwa Świata, dryland
Wyścigi Średniodystansowe 2005
69 Bend (Oregon, USA) 6-psów 16 Mistrzostwa Świata
70 Przymuszewo 6-psów 2 Puchar Świata
Puchar Świata Canicross (IFSS World Cup Dry Land - canicross) Regional Winner
3cie miejsce w Pucharze Swiata (regionalny) w kategorii 6 psów
2006
71 Jakuszyce skijoring 4 Mistrzostwa Polski

Niemenczyn
Litwa
6-psów
skijoring
1
2
Mistrzostwa Litwy
Puchar Świata
72 Baranowo 4psy
bikejoring
canicross
2
1
1
Mistrzostwa Okręgu Północnego
73 Pomiechówek canicross 1 Mistrzostwa Polski
74 Myślęcinek canicross 1 Puchar Polski
75 Nadarzyn canicross 1 Puchar Polski
76 Nancy (Francja) canicross 12 Mistrzostwa Europy Eurocanicross
77 Rastede (Niemcy) Canicross
canicross sztafeta
4
3
Mistrzostwa Świata
Wyścigi Średniodystansowe 2006
78 Jakuszyce 6-psów 1 Mistrzostwa Polski
2007
79 Paterek canicross 1 Puchar Polski
80 Lubieszów canicross 1 Puchar Polski
81 Katowice canicross 3 Puchar Polski
82 Pomiechówek canicross 2 Mistrzostwa Polski
83 Volklingen (Niemcy) canicross
canicross sztafeta
3
4
Mistrzostwa Europy Eurocanicross
84 Kcynia canicross
canicross sztafeta
4
3
Mistrzostwa Europy
ESDRA
85 Piandelagotti (Włochy) Canicross
canicross sztafeta
2
2
Mistrzostwa Świata
Wyścigi Średniodystansowe 2007
86 Jakuszyce 6-psów 3 Mistrzostwa Polski
2008
87 Jakuszyce skijoring 3 Mistrzostwa Polski
88 Myślęcinek canicross 1 Puchar Polski
89 Lubieszów Canicross
sztafeta
1
1
Puchar Polski

Rastede (Niemcy) Canicross
sztafeta
1
1
Mistrzostwa Europy
2009
90 Kubalonka 8-psów 3 Mistrzostwa Polski
91 Kubalonka skijoring 2
2010
92 Mont Saxonnes (Francja) 8-psów
6-psów
7
7
Defi Rhone Alpes
93 Kowno (Litwa) Canicross
4-psy
6-psów
1
4
4
Balic Cup